Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

O nas

Restauracja Toni pepperoni

Naszą główną specjalnością jest oczywiście PIZZA. Ciasto do jej wykonania jest wyrabiane własnoręcznie przez znakomitych i zaufanych kucharzy w/g strzeżonej receptury. Chcielibyśmy, aby każdy mógł znaleźć coś specjalnie dla siebie, dlatego też menu prezentowanych wariantów pizzy jest bardzo urozmaicone, i tak proponujemy Wam pizzę z mięsem, drobiem, owocami morza, warzywami itd. Do tego sos pomidorowy ze świeżych pomidorów i aromatycznych ziół – oto nasz przepis na pyszną pizzę! Do każdej zamówionej pizzy otrzymujesz dwa sosy gratis! Jeśli więc jesteś miłośnikiem pizzy z okolic osiedla Kliny i nie tylko – złóż u nas zamówienie.

W naszym menu znajdziecie też ofertę kuchni włoskiej oraz sałatki. Wszystkie dania przygotowywane są ze starannie dobieranych świeżych składników. Staramy się, aby wykorzystywane przez nas produkty były jak najwyższej jakości – to daje nam gwarancję, że sałatki, makarony i pizze zasmakują każdemu miłośnikowi kuchni włoskiej i nie tylko. Spróbuj, a przekonasz się sam!

Składając u nas zamówienie, nie zapomnij zapoznać się z aktualnie obowiązującymi promocjami. Dzięki nim zamówisz swoją ulubioną pizzę w promocyjnej cenie. Dowozimy pizze na terenie Ruczaju i jego najbliższym otoczeniu. Jeżeli masz wątpliwości czy Twój adres mieści się w obrębie dostawy – Zadzwoń! Wszystko zależy od wartości składanego zamówienia oraz od pory, w której dzwonisz. Zamówienia można składać od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12.00-22.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy pizzy z Krakowa do spróbowania naszych wypieków.